Occasions
Op ons buitenterrein vindt een ruim aanbod occasions, al onze occasions worden afgeleverd met een Bovag onderhoudsbeurt inclusief remmentest en 1 jaar garantie.
Op de occasions boven de € 12.500,- geven wij 4 jaar garantie mits de caravan jaarlijks wordt aangeboden voor een onderhoudsbeurt, de prijzen van de caravans zijn inclusief Bovag onderhoudsbeurt en afleveringskosten.
De occasions tot € 12.500,- worden afgeleverd met een Bovag onderhoudsbeurt en 1 jaar garantie.
We zetten de voortent of luifel op voor de aflevering van de caravan in onze afleveringsruimte, zo weet u zeker dat alles compleet en heel is als u de caravan ophaalt. De voortent of luifel mag u zelf van de caravan halen zodat u weet hoe alles in elkaar zit, indien nodig kunnen we u hierbij helpen.
U kunt uw caravan eventueel ook financieren, vraag naar de mogelijkheden.
Elddis Affinity 482
Omschrijving
Er is in deze Elddis Affinity 482, die afkomstig is uit bouwjaar 2014, voldoende ruimte en comfort aanwezig voor een prettige kampeervakantie. Het meenemen van al uw reisbagage in deze caravan, is geen enkel probleem. Het laadvermogen bedraagt namelijk 255 kilo. Met de Truma mover, waarmee deze caravan is uitgerust, zet u de caravan snel en eenvoudig op zijn plek. Door het serviceluik zijn uw kampeerspullen ook van buitenaf makkelijk bereikbaar. Het waterpas zetten van deze caravan gaat moeiteloos dankzij de elektrische steunen. Aan de Tempo 100 sticker van deze caravan kunt u zien dat u hiermee op de Duitse Autobahn 100 kilometer per uur mag rijden.De handige standaardzit biedt niet alleen de nodige ruimte om te zitten, maar kan ook als slaapgelegenheid worden gebruikt. De luxe en compleet uitgevoerde keuken van deze Elddis caravan heeft onder meer een oven, zodat u broodjes af kunt bakken en ovengerechten kunt maken. Er is een warmwatervoorziening in de vorm van een boiler aanwezig. Om uw etenswaren op te bergen is er een koelkast (99 liter) met vriescompartiment ingebouwd. Handig is ook de magnetron om gerechten te ontdooien, bereiden en op te warmen.
De slaapgelegenheid bestaat uit 2 aparte bedden. U kunt zich heerlijk opfrissen bij de wastafel in de badkamer, waar tevens een cassettetoilet ingebouwd. Naast het slaapgedeelte bevindt zich ook de douchegelegenheid.
De airco en het dakluik zijn een uitkomst tijdens de allerwarmste dagen, zij houden de caravan lekker koel. Een opvallende optie is de vloerverwarming, die ook op koudere dagen voor een comfortabel gevoel in de caravan zorgt.
De audio-installatie en de aanwezige televisie in deze caravan, zorgen voor vele uurtjes onbezorgd kijk- en luisterplezier. Door de hordeur, waarmee deze caravan is uitgerust, houdt u vliegen en andere insecten buiten de deur. Handig is ook de Thüle cassetteluifel, welke u in een paar tellen in en uit kunt draaien. Het weggedrag van de caravan wordt verbeterd door de stabilisatorkoppeling.
Wilt u meer informatie over deze Elddis Affinity 482? Bel of mail dan snel met ons bedrijf. Onze medewerkers staan graag voor u klaar.
De prijs van deze caravan is inclusief afleveringskosten en een Bovag onderhoudsbeurt met remmentest, bij jaarlijks onderhoud geven wij 4 jaar garantie op de caravan.
Wij zijn exclusief dealer van Eriba caravans, servicepartner van Kip caravans en Aart Kok Adventure.
De advertenties worden doorgeplaatst vanaf onze website naar andere websites! Onze eigen website is altijd actueel, de vermelding op een andere website niet altijd. Heeft u interesse in een occasion raadpleeg altijd even onze eigen website www.mohocar.nl of neem telefonisch contact met ons op.
Accessoires
- Buitenlamp
- Combicassettes
- Dakluik
- Dakluik groot
- Hordeur
- Indirecte verlichting
- Leeslampjes
- Lichtmetalen velgen
- Luifel
Exterieur/Interieur
- Boiler
- Gascomfoor
- Koelkast
- Magnetron
- Oven
- Vriesvak
Keuken
- Antenne-voorbereiding
- Audioinstallatie
- Radio-voorbereiding
- Televisie
- Televisiebeugel
Radio/TV
- Cassettetoilet
- Douche
- Toilet/Wasruimte
Sanitair
- Lattenbodem
Slaapcomfort
- Accu
- Alarm
- Caravanmover
- Disselafdekking
- Elektronisch stabiliteitssysteem
- Koolmonoxide-melder
- Lader
- Omvormer
- Reservewiel
- Schokbreker
- Serviceluik
- Stabilisator
- Steunen elektrisch
- TUV-certificaat (100km/u)
- Verzwaarde steunen
Techniek en veiligheid
- Airconditioning
- Kachel
- Vloerverwarming
Verwarming
Indelingen
- 2 aparte bedden
Bed
- Middenkeuken
Keuken
- Achter-opstelling
Sanitair
- Standaardzit
Zit
Slaapplaatsen
Er zijn in totaal 2 Slaapplaatsen verdeeld over 2 bedden.
- 70 cm x 190 cm
- 70 cm x 190 cm
1-persoonsbed
Garanties
BOVAG Garantie
Deze caravan is voorzien van BOVAG garantie
Aantal maanden12
Contactgegevens
Mohocar Caravans7731 TA Ommen
VRAGEN OVER ÉÉN VAN ONZE OCCASIONS
Wilt u meer informatie over een een van de caravans of heeft u nog vragen, neem dan contact met ons op door gebruik te maken van ons contactformulier of bel naar 0529-454425.